Pierwsza rocznica bloga

Slajd1W dniu dzisiejszym blog obchodzi swoje pierwsze urodziny !!!

Ależ ten czas leci… Wydaje się, że dopiero co zachęcałem Was do odwoływania się od decyzji ZUS, a to już pełny rok upłynął. Doprawdy – wielka rzecz, brak mi słów i nie wiem co napisać 🙂

Poważnie, mam pustkę w głowie! A przecież nie będę teraz analizował najnowszego orzecznictwa Sądu Najwyższego z zakresu ubezpieczeń społecznych. Potrzebuję tylko wyłuskać kilka zdań tytułem podsumowania. Pomożecie?

Jasne, że tak. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Bowiem w przekroju całego roku zostałem o tym dobitnie przekonany. Przecież gdyby nie Wasza obecność na pewno nie dotrwałbym do tego momentu a blog zapewne zginąłby śmiercią wirtualną.

Co o tym świadczy? Najprościej byłoby napisać, że liczby, liczby, liczby… Czyli statystyki. Ale moim zdaniem jest to spłycanie tematu, więc nie będę nimi tutaj szafował. Zresztą one są widoczne nawet na stronie głównej.

Mianowicie za sukcesem stoisz Ty, Ty, Ty… i Ty. Nie sposób Was wszystkich wymienić i z osobna docenić. Jak najbardziej realnych, wrażliwych, czułych i zwracających uwagę na to jak budowane są wokół Was relację. O tak! Blog jest wręcz stworzonym do tego instrumentem. Za to więc, że jesteście WIELKIE DZIĘKI !

Bo w blogu jest siła!

I może z tym okrzykiem czas rozpocząć kolejny rok. Zapraszam 🙂

PS. Pisałem już w zakładce O MNIE, że interesuję się rajdami samochodowymi. Nie omieszkam więc w tym miejscu napomknąć, że dzisiaj zakończył się Rajd Monte Carlo, w którym Robert Kubica i Maciej Szczepaniak wygrali cztery odcinki, a na wielu pozostałych notowali równie imponujące czasy. W prywatnym zespole, w swoim drugim starcie i w trzecim roku startów w ogóle. Po prostu – Kosmita. Sezon zapowiada się wyśmienicie. Idę więc świętować rocznicę, oglądając co piękniejsze urywki z tego rajdu 🙂