Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Miło mi Ciebie poinformować, iż Kancelaria Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza, w której pracuję, została Partnerem Karty Dużej Rodziny !

KDR_zal_3

Jeżeli nie wiesz czym jest Karta Dużej Rodziny, to spieszę Ci wytłumaczyć, iż jest to system zniżek oraz dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Jeżeli jesteś jej posiadaczem, to możesz korzystać z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Co jednak najważniejsze, zniżki mogą oferować instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni. I dlatego my postanowiliśmy z własną ofertą zniżek przystąpić do programu Karty Dużej Rodziny. Dla nas duża rzecz, ale dla Ciebie mam nadzieję, że jeszcze większa, bo powinna ułatwić dostęp do nieraz niezbędnej pomocy prawnej.

Usługi w tym zakresie świadczone będą w Oddziale Kancelarii w Rudzie Śląskiej przy ul. Czarnoleśnej 47. Po szczegóły z tym związane zapraszam jednak bezpośrednio do kancelarii w Rudzie Śląskiej lub drogą mailową. Z przyjemnością wyjaśnię jakie usługi świadczone będą w sposób preferencyjny w porównaniu do tradycyjnej oferty. Tutaj jedynie wspomnę, iż przygotowana oferta obejmuje również usługi w zakresie ubezpieczeń społecznych 🙂 Serdecznie zapraszam.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o Karcie Dużej Rodziny koniecznie zaglądnij TUTAJ !!!