Nowa odsłona bloga Odwołanie od decyzji ZUS

Od dawna o tym myślałem i w końcu się udało! Przy tym stwierdzić, że jestem zadowolony to za mało. Chciałoby się powiedzieć „Nowy Rok, Nowy Blog”, ale aż tak organizacyjnie się nie udało. Po pierwsze, Nowy Rok ma już dwa miesiące, a po drugie Nowy Blog ma tylko nowy wygląd.

Niemniej, jako że obecnie nie tylko treść ma znaczenie, to właśnie formę postanowiłem odświeżyć. Poprzednia była już przestarzała. Ba, miała ponad 6 lat i była niezmieniana od początku istnienia bloga.

Ale jeżeli już o wieku mowa, to 6 lat bloga wybiło w styczniu 2020r 🎉 Prawda, że to idealna okazja do świętowania? Nie sposób więc nie sprawić sobie prezentu. W tym przypadku będzie to nowy, mam nadzieję, że podobający się Wam wygląd bloga. Dzięki temu, może nieraz siermiężne treści, które tutaj publikuję, będą bardziej strawne. Oby!

Zapraszam do dalszego odwiedzania i czytania. A komentarze pod tym postem przyjmuję tylko pochwalne. Nad resztą się zastanowię 😜

Na koniec mnóstwo podziękowań dla Justyny Woskowicz. Bez jej pomysłu i wykonania to by się nie udało. Polecam !

PS. Dzisiaj ostatnia sobota karnawału. Bawcie się ! Sprawy z ZUS mogą poczekać. Przynajmniej do czwartku, bo wtedy wracam z urlopu 😎