Nowość – kalendarz do umawiania wizyt

Wpis aktualizowany 04.04.2020r (PORADA ANTYKRYZYSOWA)

Z uwagi na epidemię COVID-19 dostosowujemy pracę kancelarii do panujących warunków. Wobec tego uruchomiliśmy platformę, poprzez którą będzie możliwe niemal automatyczne umówienie telefonicznej porady prawnej i to w dogodnym dla siebie terminie. Dostępny jest na niej kalendarz pracy całego naszego zespołu, na podstawie którego można od razu wybrać konkretny dzień i godzinę rozmowy. System rezerwacji obsługuje też płatności online.

Uwaga! Jeżeli ktoś będzie potrzebował porady stricte w sprawie uregulowań zawartych w tarczy antykryzysowej, to jest możliwość umówienia porady telefonicznej w nieco niższej cenie.

Zapraszam po więcej TUTAJ

Docelowo poprzez owy system będzie możliwe umawianie wizyt bezpośrednich w naszych biurach w Chrzanowie i w Rudzie Śląskiej. Tymczasem jednak ważniejsze jest zdrowie i możliwe szybki powrót do normalności, dlatego też niezmiennie i stanowczo #zostanwdomu.

Poza tym, nadal w miarę wolnego czasu oraz swoich możliwości będę na blogu dzielił się wiedzą na tematy związane z ZUS. Zapraszam więc również do bieżącego śledzenia wpisów na blogu oraz na jego fanpage’u (TUTAJ).