O MNIE

krzysztof_bogusz-23Witaj!

Nazywam się Krzysztof Bogusz i jestem radcą prawnym. Całość dotychczasowego życia zawodowego spędziłem pracując w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza. Tam poznałem na czym polega wybrany przeze mnie zawód i jak w praktyce należy stosować zasady etyki zawodowej. I powiem Ci, że tak mi się spodobało, że w dalszym ciągu razem współpracujemy i wespół planujemy wdrożyć co nowe pomysły w życie oraz rozwinąć już sprawdzone. W tym bloga, którego właśnie odwiedzasz 🙂

A jeżeli już czytasz o mnie i wykonywanym przeze mnie zawodzie, to nie sposób wspomnieć, że dzięki niej mam mnóstwo okazji do poznania samego siebie. Wszak, wymaga pokory, odpowiedzialności i zdecydowania. Doceniam możliwość poznawania nowych ludzi. Z jednej strony uświadamia o trudnościach losu, a z drugiej daje radość w chwili ich pokonywania. A jedną z dziedzin, która powoduje takie “emocje” są właśnie ubezpieczenia społeczne. Ciągłe zastanawianie się czy ZUS przyzna świadczenie, na jak długo, w jakiej wysokości, czy może po prostu go odmówi – są powszechne w tym przypadku. Mimo młodego wieku zdaję sobie sprawę jak ważne są to kwestie. Dla Ciebie to nieraz jedyne źródło utrzymania, a dla mnie okazja do pomocy i radość w przypadku jej skuteczności.

Jednak nie samą pracą i nauką żyje. Jak każdy mam swoje zainteresowania. Uwielbiam sport – ten aktywny, ale ten bierny sprzed telewizora też. Latem pokonywanie pagórkowatych terenów na rowerze i śledzenie wydarzeń kolarskich jest tym czego brakuje mi w zimie. Z kolei w zimie staram się utrzymać formę grając ze znajomymi w halówkę. Do tego całorocznie odbywające się rajdy samochodowe i unoszący się przy odcinkach zapach spalin… Tak, lubię też sporty motorowe, a ich namiastką są dla mnie gokarty. Polecam każdemu kto nie był!