O MNIE

Witaj!

Nazywam się Krzysztof Bogusz i od 2016r jestem radcą prawnym. Wcześniej przez wiele lat pracowałem w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza. Najpierw jako stażysta, a potem jako aplikant radcowski. Przez ten czas, głównie nauki i zdobywania praktycznej wiedzy, przekonałem się, że wybrałem właściwą ścieżkę kariery i rozwoju. Obecnie więc wespół z Ryszardem Stolarzem działamy już jako spółka Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska. W ten sposób połączyliśmy swoje siły, doświadczenie i wiedze, ale też odmienności, różne spojrzenia na świat i zainteresowania. Dzięki temu o wiele łatwiej o kompleksową pomoc dla Ciebie.

W między czasie ukończyłem dodatkowo studia ekonomiczne na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacja doradztwo podatkowe. Początkowo było to związane z moim zainteresowaniem giełdą i papierami wartościowymi. Wszak, planowo chciałem ukończyć specjalizację z rynków finansowych. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, a zwłaszcza nauka matematyki 🙂

Z kolei prywatnie jestem szczęśliwym mężem ślicznej blondynki i ojcem wesołego Oliwierka. Zasadziłem też pierwsze drzewko. Pozostało więc zbudowanie domu. Mam nadzieję, że wszystko w swoim czasie.

Poza prawem, co oczywiste, interesuje się też wieloma innymi rzeczami. W szczególności bliskie mi są sporty motorowe. Od wielu lat jeżdżę w różne miejsca, śledząc zmagania ulubionych kierowców. Poza tym gram w piłkę nożną, biegam i chodzę na siłownię. W wolnych chwilach lubię poczytać lub po prostu spotkać się ze znajomymi.