OPINIE KLIENTÓW

Miałam przyjemność korzystać z fachowej pomocy Pana Mecenasa w skomplikowanej sprawie zabezpieczenia emerytalnego dla osoby z mojej rodziny. Do skorzystania z usług kancelarii zachęciła mnie lektura bloga https://odwolanieoddecyzjizus.pl/ i wyjaśnienia w sprawie, której nie potrafiłam sama rozwiązać. Spotkałam się ze zrozumieniem sytuacji, proaktywnym podejściem oraz wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Kiedy wróciłam po długim czasie z dodatkowymi pytaniami, Pan Mecenas od razu znał odpowiedź i pomógł mi rozwiać dodatkowe wątpliwości. Bez wahania rekomenduję skorzystanie z usług Pana Mecenasa, bez względu na to, jak trudna czy skomplikowana byłaby to sprawa.
Gorąco polecam współpracę z panem Krzysztofem. Ogromna znajomość tematu i wyroków w sprawach z ZUSem. Pisma przygotowane bardzo profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie argumentujące nasze stanowisko. Zawarte dokładnie to, o co nam chodziło, do tego przygotowane zawsze na czas (a w jednym przypadku było go naprawdę mało i to jeszcze w okresie świątecznym) i z konkretną instrukcją co trzeba dalej robić. Do tego szybki i świetny kontakt.
Firma konkretna i przede wszstkim fachowa . Pomoc nieoceniona w nocy o północy 😊. To nazywa się pomoc , gdzie w tych czasach gdzie ludzie tego ewidentnie potrzebują potrafią wykorzystywać sytuację i naciągać .Ten Czlowiek swą wiedza od razu postawił mi sprawę jasno ,bez żadnych opłat i bez naciagania kasy na ewentualne pisma dal mi poradę gdzie mnie laikowi w tych sprawach kazdy mógłby wcisnąć glupote. Z wielka przyjemnością polecam i napewno w kontakcie , z takimi ludźmi czysta przyjemność -doceniam bardzo -dziekuje
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Kontakt przemiły, konkretny. Bardzo porządnie i profesjonalnie napisane odwołanie. Widać, że Pan Krzysztof zna się na tym co robi i bardzo przykłada się do swojej pracy. Finalnie wygrana sprawa z ZUSem i zmiana decyzji na korzystną dla mnie. Zatem bardzo gorąco polecam.
Polecam jak najbardziej!! Pełen profesjonizm,kazdy argument poparty odpowiednim paragrafem,wyrokiem lub przykladem. Sama napewno tak bym nie napisała.Warto skorzystać z pomocy
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krzysztofem! To profesjonalista najwyższej klasy, cechuje go bardzo duża sumienność, rzetelność i wnikliwe analizowanie wszystkich podesłanych informacji. Dzięki tej współpracy ZUS zmienił w całości wydaną wcześniej decyzję, która odmawiała mi prawa do zasiłku, sprawa nie trafiła do sądu a mi zostały przyznane świadczenia. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie wszystkim polecam! Jeszcze raz dziękuję Panu Krzysztofowi 🙂
Pan Krzysztof posiada rozległą wiedzę na temat prawa emerytalnego i prawa pracy (sam kiedyś poszukiwałem u niego odpowiedzi na nurtujące mnie pytania). Cechuje go rzetelność i bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa oraz prowadzoną przez niego kancelarię.
Pan Krzysztof jako prawnik jest osobą wysoce kompetentną, zawsze poznaje zagadnienie od podszewki przed udzieleniem jakiejkolwiek porady. Działa szybko i sprawnie, a jego odpowiedzi na wszelkie pytania są nad wyraz wyczerpujące. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa jako osobę wysoce pomocną w zagadnieniach prawa.
Polecam! Szybka i dokładna porada. Pełny profesjonalizm.
Sprawnie udziela odpowiedzi. jasno, zwięźle, zrozumiale,konkretnie
Witam serdecznie, Moją sprawę z ZUS również prowadził Pan Krzysztof Bogusz. ZUS nie daje tak szybko za wygraną, ale pan mecenas tym bardziej nie ma takiego zamiaru. W tej chwili czekam już tylko na powiadomienie z KW o wykreśleniu hipoteki przymusowej na mojej nieruchomości. POLECAM !!!!!!

KIM JESTEM?

KRZYSZTOF BOGUSZ

radca prawny

Doradzam ubezpieczonym oraz płatnikom składek w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Pomagam na każdym etapie kontaktu z ZUS. Od złożenia wniosku o prawo do świadczenia, czy też od wszczęcia przez ZUS postępowania wyjaśniającego, do etapu postępowania sądowego włącznie>>>>

krzysztof.bogusz@sblegal.pl
tel. 664 414 166

INSTAGRAM

NEWSLETTER

WZORY DO POBRANIA


277346 Downloads129610 Downloads685 Downloads

KARTA DUŻEJ RODZINY


TEMATY GŁÓWNE

NAJNOWSZE WPISY

NAJNOWSZE KOMENTARZE

ARCHIWUM