OPINIE KLIENTÓW

Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Spotkanie umówione z ekspresowym terminem, bardzo dobry kontakt. Dzięki poradzie Pana Krzysztofa, sprawa z ZUS została załatwiona pozytywnie.
Polecam wspolpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo konkretnie i jasno tlumaczy sprawe, nie naciąga na zbędne koszty. Wie co robi i bardzo pilnuje terminów. Profesjonalnie napisane odwolanie sprawiło wygraną w sądzie. Serdecznie polecam.
ZUS odrzucił wniosek o wcześniejszą emeryturę, Pan Krzysztof podjął się sprawy i dzięki temu mój tata już cieszy się emerytura pomostowa. Człowiek na odpowiednim stanowisku i z powołaniem, więc z decydowanie polecam.
Fachowo, słownie, konkretnie, a do tego - moim przypadku - skutecznie. Sprawa przeciwko ZUS wygrana w drugiej instancji. Dziękuję za paroletnią pomoc. Polecam usługi.
Szczerze polecamy !!! Pan Krzysztof jest osobą kompetentną, miłą i rzeczowo podchodzi do sprawy. Kiedy ZUS wstrzymał mi zasiłek byłam załamana, jednak wspólnie z mężem postanowiliśmy walczyć o swoje. Z pomocą Pana Krzysztofa walka została wygrana :)) Dziękujemy bardzo jeszcze raz i życzymy wielu sukcesów. Z wyrazami wdzięczności Edyta i Dawid
Witam bardzo polecam , kontakt super , podejście do sprawy pełna profeska po złożeniu odwołania napisanego przez Pana Krzysztofa sprawa wygrana na pierwszej komisji pani i pan lekarze orzecznicy ZUS nawet nie przeczytali historii choroby . Polecam i Pozdrawiam .
Polecam!!!! Za zaangażowanie, kompetencje i empatię, a to wszystko za nie wygórowane ceny. Brawo dla Pana! Oczywiście sprawa wygrana
polecam z całego serca rzetelne podejście do klienta zaangażowanie na każdym etapie postępowania Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję za pomoc w sprawie wydawałoby się beznadziejnej a jednak Dzięki pana zaangażowaniu udało się
Szczerze polecam korzystanie z usług Pana Mecenasa. Jest bardzo konkretny, skuteczny, pomocny. Nie tylko sporządził mi wiele pism, na które się umawialiśmy, ale tez zawsze mi przy tym coś doradził, podpowiedział, wyjaśnił. Konsultacje na najwyższym poziomie merytorycznym, a sporządzone przez Pana Mecenasa dokumenty napisane w sposób poukładany, czytelny i zrozumiały, tak ze właściwie nigdy nie miałam do nich uwag (a ja czepliwa jestem :-)). Współpraca z Panem Mecenasem Krzysztofem Boguszem to przyjemność. A trafiłam do Kancelarii zupełnie przypadkowo, przeglądając internet. Dlatego namawiam każdego, kto szuka pomocy prawnej szczególnie z zakresu ZUS, a kto trafił na ten profil, żeby nie szukał już dalej. Lepiej nie można trafić.
Polecam usługi P. Krzysztofa, pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie .Rzetelny i odpowiedzialny a co najważniejsze skuteczny!!
Gorąco polecam! Od samego początku pełne zaangażowanie. Zawsze bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Nie umknął mu żaden szczegół Doskonale informował i wyjaśniał kwestie prawne, mogłam liczyć na rzeczowe porady oraz doradztwo w zakresie powiązanych spraw. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były bardzo skuteczne, walczył do samego końca i doprowadził do zakończenia sprawy z oczekiwanym skutkiem. Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza w sprawach ZUS i bardzo dobry kontakt - to zdecydowanie wyróżnia współpracę z Panem Krzysztofem. Odwołanie zostało przygotowane z najwyższą starannością, trafnie rozwijając każdy argument. Pan Krzysztof szczerze ocenił powodzenie sprawy oraz możliwe scenariusze, cierpliwie odpowiadając na wszystkie moje pytania 🙂 gorąco polecam!
Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Moja sprawa zakończyła się sukcesem 🙂 Kontakt szybki i bardzo rzeczowy. Doskonale przygotowane odwołanie od decyzji ZUS, a sprawa miała kilka wątków i nie należała do łatwych..
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo był zaangażowany w sprawę. Posiada ogromną wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Odwołanie napisane wzorowo. Sprawa zakończona sukcesem.
Miałam przyjemność korzystać z fachowej pomocy Pana Mecenasa w skomplikowanej sprawie zabezpieczenia emerytalnego dla osoby z mojej rodziny. Do skorzystania z usług kancelarii zachęciła mnie lektura bloga https://odwolanieoddecyzjizus.pl/ i wyjaśnienia w sprawie, której nie potrafiłam sama rozwiązać. Spotkałam się ze zrozumieniem sytuacji, proaktywnym podejściem oraz wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Kiedy wróciłam po długim czasie z dodatkowymi pytaniami, Pan Mecenas od razu znał odpowiedź i pomógł mi rozwiać dodatkowe wątpliwości. Bez wahania rekomenduję skorzystanie z usług Pana Mecenasa, bez względu na to, jak trudna czy skomplikowana byłaby to sprawa.
Gorąco polecam współpracę z panem Krzysztofem. Ogromna znajomość tematu i wyroków w sprawach z ZUSem. Pisma przygotowane bardzo profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie argumentujące nasze stanowisko. Zawarte dokładnie to, o co nam chodziło, do tego przygotowane zawsze na czas (a w jednym przypadku było go naprawdę mało i to jeszcze w okresie świątecznym) i z konkretną instrukcją co trzeba dalej robić. Do tego szybki i świetny kontakt.
Firma konkretna i przede wszstkim fachowa . Pomoc nieoceniona w nocy o północy 😊. To nazywa się pomoc , gdzie w tych czasach gdzie ludzie tego ewidentnie potrzebują potrafią wykorzystywać sytuację i naciągać .Ten Czlowiek swą wiedza od razu postawił mi sprawę jasno ,bez żadnych opłat i bez naciagania kasy na ewentualne pisma dal mi poradę gdzie mnie laikowi w tych sprawach kazdy mógłby wcisnąć glupote. Z wielka przyjemnością polecam i napewno w kontakcie , z takimi ludźmi czysta przyjemność -doceniam bardzo -dziekuje
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Kontakt przemiły, konkretny. Bardzo porządnie i profesjonalnie napisane odwołanie. Widać, że Pan Krzysztof zna się na tym co robi i bardzo przykłada się do swojej pracy. Finalnie wygrana sprawa z ZUSem i zmiana decyzji na korzystną dla mnie. Zatem bardzo gorąco polecam.
Polecam jak najbardziej!! Pełen profesjonizm,kazdy argument poparty odpowiednim paragrafem,wyrokiem lub przykladem. Sama napewno tak bym nie napisała.Warto skorzystać z pomocy
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krzysztofem! To profesjonalista najwyższej klasy, cechuje go bardzo duża sumienność, rzetelność i wnikliwe analizowanie wszystkich podesłanych informacji. Dzięki tej współpracy ZUS zmienił w całości wydaną wcześniej decyzję, która odmawiała mi prawa do zasiłku, sprawa nie trafiła do sądu a mi zostały przyznane świadczenia. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie wszystkim polecam! Jeszcze raz dziękuję Panu Krzysztofowi 🙂
Pan Krzysztof posiada rozległą wiedzę na temat prawa emerytalnego i prawa pracy (sam kiedyś poszukiwałem u niego odpowiedzi na nurtujące mnie pytania). Cechuje go rzetelność i bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa oraz prowadzoną przez niego kancelarię.
Pan Krzysztof jako prawnik jest osobą wysoce kompetentną, zawsze poznaje zagadnienie od podszewki przed udzieleniem jakiejkolwiek porady. Działa szybko i sprawnie, a jego odpowiedzi na wszelkie pytania są nad wyraz wyczerpujące. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa jako osobę wysoce pomocną w zagadnieniach prawa.
Polecam! Szybka i dokładna porada. Pełny profesjonalizm.
Sprawnie udziela odpowiedzi. jasno, zwięźle, zrozumiale,konkretnie
Witam serdecznie, Moją sprawę z ZUS również prowadził Pan Krzysztof Bogusz. ZUS nie daje tak szybko za wygraną, ale pan mecenas tym bardziej nie ma takiego zamiaru. W tej chwili czekam już tylko na powiadomienie z KW o wykreśleniu hipoteki przymusowej na mojej nieruchomości. POLECAM !!!!!!
Witam serdecznie, Moją sprawę z ZUS również prowadził Pan Krzysztof Bogusz. ZUS nie daje tak szybko za wygraną, ale pan mecenas tym bardziej nie ma takiego zamiaru. W tej chwili czekam już tylko na powiadomienie z KW o wykreśleniu hipoteki przymusowej na mojej nieruchomości. POLECAM !!!!!!

KIM JESTEM?

KRZYSZTOF BOGUSZ

radca prawny

Doradzam ubezpieczonym oraz płatnikom składek w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Pomagam na każdym etapie kontaktu z ZUS. Od złożenia wniosku o prawo do świadczenia, czy też od wszczęcia przez ZUS postępowania wyjaśniającego, do etapu postępowania sądowego włącznie>>>>

krzysztof.bogusz@sblegal.pl
tel. 664 414 166

INSTAGRAM

NEWSLETTER

WZORY DO POBRANIA


278546 Downloads130125 Downloads1727 Downloads

KARTA DUŻEJ RODZINY


TEMATY GŁÓWNE

NAJNOWSZE WPISY

NAJNOWSZE KOMENTARZE

ARCHIWUM